Ar galiu gauti kreditą internetu

Ar galiu gauti kreditą internetu

Vis dar kyla klausimas, ar galiu gauti greitą kreditą internetu? Ko gero, kad taip, gali. Jei atitinki visus keliamus reikalavimus, kad galėtum gauti greituosius kreditus.

Kas gali gauti greitą kreditą internetu

Visų pirma, privalai būti Lietuvos respublikos pilietis. Užsieniečiams pinigai skolinami tik išskirtiniais atvejais. Jie turi turėti leidimą nuolatiniam gyvenimui šalyje, bei gauti pastovias, stabilias pajamas. Nuolatinių pajamų taisyklė taikoma ir Lietuvos piliečiams. Bedarbiams, ar pastovių pajamų neturintiems žmonėms paskolos nėra suteikiamos.

Norėdamas pasiskolinti turi turėti einamąją sąskaitą viename iš valstybėje veikiančių bankų. Siekiant patvirtinti besiskolinančio asmens tapatybę, kredito kompanijos paprastai prašo jiems pervesti 0,01 EUR, todėl banko sąskaitoje reikia turėti bent 1 eurą. Pervedant 1 centą bankas dažniausiai dar atskaito paslaugos – pavedimo mokestį.

Priklausomai nuo kompanijos, taikomos skirtingos galimo amžiaus sąlygos, kurios paprastai svyruoja nuo 18 iki 70 metų. Atkreipkite dėmesį į tai, jog dalis įmonių pinigus skolina ne jaunesniems nei 20, ar net 21 metų asmenims. Vis gi pateikėme ir tokių įmonių, kuriuose galės pasiskolinti 18 metų sulaukęs asmuo.

Ar gauti kreditai internetu yra saugu?

Skolintis internetu nėra visada saugu. Žmonės neretai papuola į sukčių spąstus bandydami pasiskolinti iš abejotinų šaltinių. Jų asmeniniai duomenys pavagiami, o vėliau panaudojami blogoms paskoloms gauti.

Ar galiu gauti kreditą internetu

Mūsų pateikto greitųjų kreditų įmonių sąraše yra tik gerai užsirekomendavusios kredito įmonės, gyvuojančios Lietuvos rinkoje ne vienerius metus. Todėl besinaudodamas mūsų rekomenduojamomis kompanijomis, pasiskolinsi saugiai.

Valstybės įstatymuose yra numatyta maksimali galima palūkanų norma. O oficialios – legaliai veikiančios paskolų įmonės yra griežtai kontroliuojamos Lietuvos valstybinio banko. Todėl nėra reikalo baimintis dėl apgavysčių.