Greiti SMS kreditai

Greiti sms kreditai telefonu

Tokios paskolos telefonu dar yra žinomos kaip greiti sms kreditai. Tai reiškia, jog norimą pinigų sumą galite gauti paprasčiausiai naudodamiesi telefonu. Tai daryti yra iš tiesų, netgi šiek tiek neįtikėtinai paprasta.

Viskas, ko Jums reikės, yra telefonas ir mobilioji sąskaita, kad galėtumėte išsiųsti žinutę. Tiesa, telefonas negali būti stacionarus arba, kitaip vadinamas, “naminis”, mat reikės išsiųsti greitąją sms žinutę, ką padaryti, be abejo, gali tik mobilieji telefonai.

Taigi sms žinutės laukelyje Jums tereikia suvesti pinigų kiekį, kurį tikitės gauti ir asmeninius duomenis, kaip vardas, pavardė, gyvenamoji vieta, asmens kodas ir banko sąskaitos, į kurią bus pervesti pinigai numeris. Pati paskola Jums gali būti pervesta per 15 – 20 minučių, taigi, jeigu pinigų reikia greitai, ši paslauga tikrai nenuvils.

SMS kreditai ir internetu

Tiesa, dar greiti sms kreditai paslauga galima naudotis ir internetu, kas prieš tai minėtu atveju, ko gero, netgi būtų patogiau. Vėlgi, viskas, ko Jums reikės yra prieiga prie interneto – nesvarbu, ar per mobilųjį telefoną, ar per kompiuterį ir tada reikės suvesti tuos pačius duomenis, kurie buvo minėti aukščiau. Ir greitoji paskola bus Jūsų.

Taip pat svarbu yra paminėti vieną iš geriausių savybių, kuriomis pasižymi greitoji paskola – greitosios paskolos yra išduodamos atsižvelgiant į kliento amžių, tačiau duodamos jau nuo 18 metų. Kai tuo metu didieji Lietuvos bankai labai vangiai jauniems piliečiams dalina paskolas, greitųjų kreditų įmonės nepasižymi diskriminacija dėl amžiaus.

Be abejo, svarbiausia, kad klientas būtų sulaukęs bent 18 metų, mat nuo to amžiaus jis gali būti laikomas finansiškai nepriklausomu nuo tėvų. O taip pat tik nuo šio amžiaus galima vairuoti automobilį. Taigi ši taisyklė tikrai neturėtų būti problema.

Greiti SMS kreditai paslauga

Greitosios paskolos kaip ir sms kreditai yra tikrai naudinga šių laikų paslauga. Jas išduoda labai efektingai ir jų kompanijos nediskriminuoja savo klientų dėl amžiaus – yra pasitikima, jog žmonės pakankamai atsakingi ir sugebės tikslingai panaudoti pinigus. Taigi, prireikus, tikrai siūlyčiau per daug nedvejoti ir pasinaudoti privalumais, kuriuos turi sms kreditai – pinigus grąžinti galėsite vėliau!