Greitos paskolos internetu

Greitos paskolos internetu

Greitos paskolos internetu – sparčiai populiarėjanti finansinė paslauga. Kitaip dar vadinamos „greiti kreditai internetu ar sms“, šios paskolos yra tarsi greitoji pagalba, kai netikėtai prireikia pinigų. Kam iš kredito bendrovių skolinasi žmonės?

Priežasčių tam yra įvairių: vieniems pritrūksta pinigų iki algos, kiti sulaukia netikėtų mokesčių, kuriems apmokėti neturi pakankamai lėšų, treti svajoja apie konkretų pirkinį, tačiau negali tam skirti reikiamos sumos iš asmeninio ar šeimos biudžeto. Visais šiais atvejais gelbėja greitas kreditas nemokamai, kuris gavo pavadinimą greitos ne be reikalo. Kai kada kreditui gauti pakanka vos 15 minučių.
Greitos paskolos kai jų reikia

Greitos paskolos internetu – turbūt pats patogiausias būdas pasiskolinti. Tam, kad gautumėte kreditą, jums nereikia nė pakilti nuo savo kėdės. Paraišką užpildę internetu, nurodę savo asmeninius duomenis, pageidaujamą sumą, grąžinimo laikotarpį, įvedę savo asmeninės banko sąskaitos numerį, jau po mažiau nei valandos galėsite nusiimti gautą paskolą artimiausiame bankomate.

Greitos paskolos internetu kai jų reikia

Jeigu ateityje planuojate skolintis trumpąja SMS žinute, pirmą kartą nurodę savo mobiliojo telefono numerį, ateityje kreditą galėsite gauti dar paprasčiau. Greitos paskolos internetu visa para reiškia galimybę užpildyti paraišką bet kuriuo metu: dieną, vėlai vakare, naktį ar anksti ryte.

Žinoma, kredito gavimo, tiksliau sakant, pervedimo į jūsų asmeninę banko sąskaitą, gali tekti palaukti iki ryto, ar kitos darbo dienos pradžios. Bet kuriuo atveju, kreiptis dėl greitos paskolos visa para galite tiek internetu, tiek SMS žinute. Vargu, ar pavyktų rasti dar patogesnį būdą pasiskolinti pinigų, kai jų labai reikia.
Greitos paskolos internetu sąlygos

Tam, kad galėtumėte tikėtis greitos paskolos, reikia atitikti keletą reikalavimų. Tai minimalios sąlygos, kurias kredito bendrovės kelia savo klientams, siekdamos užsitikrinti sąžiningą paskolos grąžinimą. Reikėtų prisiminti, kad greitos paskolos įsiskolinusiems žmonėms nėra suteikiamos.

Ką reiškia sąvoka „įsiskolinęs“? Įsiskolinusiu yra laikomas žmogus, neįvykdęs savo ankstesnių finansinių įsipareigojimų. Tai reiškia, jei kažkas anksčiau jau yra skolinęsis iš kredito bendrovės ir laiku negrąžino gautos sumos, ar jos negrąžino iš viso, neturėtų tikėtis naujo kredito. Tai nėra vienintelė sąlyga. Kitas reikalavimas, taikomas visose mažųjų paskolų teikimo bendrovėse, yra asmens, norinčio gauti kreditą, darbingumas. Tai reiškia, kad greitos paskolos studentams gali būti ir nesuteikiamos.

Greitos paskolos internetu paraiška

Žmogus, pildydamas paraišką, yra prašomas nurodyti oficialią savo darbovietę. Paskolų bendrovės tikisi, kad jų būsimi klientai yra reguliarias pajamas gaunantys žmonės. Šiems negalint to patvirtinti, deja, kreditas bus nesuteiktas. Plačiau kalbant apie tai, prašymai dėl greitos paskolos užsienyje dirbantiems ir pastovias pajamas ten gaunantiems žmonėms taip pat gali likti nepatenkinti.

Dauguma paskolų bendrovių tikisi, kad jų klientai yra nuolatiniai Lietuvos Respublikos gyventojai ir piliečiai, galintys tai įrodyti dokumentu. Be kita ko, asmuo, norintis pasiskolinti, turi būti sulaukęs pilnametystės. Tiesa, kai kur taikomas ir kiek griežtesnis amžiaus cenzas – kreditai išduodami žmonės nuo 20 ar 21 metų.

Daugiau apie greitas paskolas internetu

Kai aktualios greitos paskolos akcija, taikoma joms, reiškia galimybę sutaupyti palūkanoms ar gauti kreditą be užstato. Nereikėtų tikėtis, kad nuolaidos reikš galimybę gauti konkrečią sumą veltui. Vis dėlto, akcija yra puiki galimybė pasiskolinti palankiausiomis sąlygomis.

Greitos paskolos Kaune, Vilniuje ar kituose didžiuosiuose miestuose gali būti suteikiamos ne tik internetu ar SMS žinute, bet ir pašto skyriuose, spaudos kioskuose. Tai priklauso nuo paskolų bendrovės politikos.

Bet kuriuo atveju, tai greitos ir patogios pinigų sumos, galinčios pagelbėti sudėtingu finansiškai laikotarpiu. Greitos paskolos – kreditai, praverčiantys, kai pinigų reikia „čia ir dabar“.