Nepakanka Pinigų Paskolai Grąžinti?

Pinigai paskolai grąžinti

Ką daryti jei nepakanka pinigų paskolai grąžinti?

Pasiskolinai tikėdamas jog nesunkiai grąžinsi kreditą, tačiau susidūrei su netikėtais sunkumais? Nepakanka pinigų paskolai grąžinti?

Jokiu būdu neverta panikuoti. Nevenk su tavimi bandančių susisiekti paskolų kompanijos darbuotojų ir nesislapstyk, nes tokio neatsakingo elgesio dėka gali nepataisomai “sutepti” savo kredito istoriją.

Mūsų rekomenduojamose kompanijose, iškilus sunkumams grąžinti greitą paskolą internetu, gali prasitęsti jos terminą. Viskas ką reikia padaryti, tai sumokėti kredito pratęsimo mokestį, o paskolą grąžinsi vėliau, gavęs pinigų. Beje, didžioji dalis paskolas teikiančių įmonių neriboja galimo pratęsimų skaičiaus.

Kas yra kredito istorija?

Kredito istorija – tai duomenų bazė kurioje yra saugoma visų Lietuvos valstybės piliečių praeities skolinimosi informacija. Kur besiskolintumėte, greitųjų kreditų įmonėje, ar komerciniame banke, informacija yra fiksuojama. Šią informaciją gali matyti visos legaliai paskolas teikiančios institucijos.

Įsivaizduokime, kad pasiskolinote 100 eurų iš žymios kredito įmonės, ar bet kurios kitos kreditavimo įmonės, kurios duoda paskolas internete. Ir dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių pasibaigus paskolos terminui, neturite iš ko grąžinti.

Kreditoriai ir paskolos grąžinimas

Jei nusprendžiate slapstytis, kreditorius pradeda skaičiuoti paskolos delspinigius, o jūs papuolate į juodąjį skolininkų sąrašą. Taip yra “sutepama” jūsų kredito istorija, nes šie duomenys yra fiksuojami. Vėliau gali būti sunku pasiskolinti ne tik kitoje greitas paskolas teikiančioje įmonėje, bet ir gauti rimtesnę, tarkim vartojimo, ar būsto paskolą komerciniame banke.

Toks statusas dažnai yra vadinama bloga kredito istorija, kurią pakeisti yra praktiškai neįmanoma. Todėl skolinkitės visa labai atsakingai, galvodami ne tik apie šiandieną, bet ir apie ateitį.